Kalendarz Kolejowy 2020

Nareszcie mogę odpowiedzieć twierdząco na liczne wiadomości, które spływają do mnie od dłuższego czasu. Przedstawiam Wam Kalendarz Kolejowy na rok 2020!

13 kart (okładka + 12 miesięcy), format A3 (42cm x 29,7cm). Każdy miesiąc ozdabia wyjątkowa fotografia pociągu własnego autorstwa. Wśród zdjęć znajdą się zarówno kosmopolityczne pejzaże nocnego Chicago czy wieżowców Tokio, jak i urokliwe “końce świata” – boliwijska pustynia, zasypująca piaskiem tory kolejowe, czy opuszczony dworzec tajemniczej Abchazji…

Jak zamówić?

Kalendarz można zamówić przez portal Zrzutka.pl, akceptujący wszystkie najważniejsze formy płatności i niepobierający prowizji za dokonane wpłaty -> LINK DO ZRZUTKI.

Do kiedy można zamówić?

Zamówienia zbieram do 28 listopada 2019. Prawdopodobnie po tej dacie nadal będzie możliwe złożenie zamówienia (zamówię w drukarni nieco większy nakład na wypadek “spóźnialskich”), ale nie mogę tego obiecać na 100%.

Inne pytania:

Dlaczego Zrzutka?

Zdecydowałem się na crowdfunding głównie ze względu na wygodę zamawiających. Zrzutka nie pobiera prowizji, a umożliwia wiele wygodnych form płatności.

Kiedy dojdzie kalendarz?

Zbieranie zamówień planuję zakończyć w drugiej połowie listopada. Wtedy złożę zamówienie w drukarni. Zależy mi na tym, aby kalendarze dotarły do Was przed świętami.

Czy nie pogniecie się w drodze?

Do kalendarzy zamówię specjalne usztywnione koperty kartonowe, które zapewnią bezproblemowy transport i brak konieczności zginania kalendarzy w rulon.

Czy mogę zobaczyć całość projektu?

Oczywiście. Nie udostępniam tu wszystkich zdjęć, dbając o tych, którzy wolą mieć pewną niespodziankę. Jeśli jednak chcesz zobaczyć wszystkie miesiące, napisz wiadomość na Facebooku, a prześlę Ci poglądowo wszystkie fotografie.

Dlaczego taka cena?

Cena kalendarza musi pokryć koszt przygotowania projektu, wydruku, zamówienia profesjonalnych opakowań (aby kalendarz się nie pogniótł), kilkukrotnego kuriera oraz paru pomniejszych wydatków.

Jaka jest grubość papieru użytego w kalendarzu?

Okładka drukowana jest na papierze kredowym 300g, a miesiące na papierze kredowym 170g.

Dlaczego projekt jest gotowy, skoro zrzutka się jeszcze nie zakończyła?

Nie mogę oferować komuś kota w worku, dlatego gotowy jest zarówno projekt, jak i jedna próbna sztuka (żeby sprawdzić jak wychodzą kolory i czy drukarnia jest godna zaufania.


Zobacz też:

Hanoi: pociąg na podwórku!
O psie, który jest koleją
Pociągiem z miasteczka Bełz
Banat. Pociągiem przez pustkę
Fanpage Stacji Filipa na Facebooku

Dodaj komentarz